(094) 947-18-20   Viber/Telegram/WhatsUp в будні дні с 10:00 до 19:00
    МИ ПРАЦЮЄМО ОНЛАЙН
агентство подорожей Мері Тревел на Facebook агентство подорожей Мері Тревел у Твитері Мері Тревел в Інстаграм Мері Тревел в Telegram Мері Тревел у Viber

Декілька слів для тих, хто прийшов до нас вперше

Вас вітає Туристична компанія «Мері Тревел». Дякуємо за те, що ви зупинили свій вибір на нашій компанії. Наша компанія є уповноваженим агентом провідних світових туристичних операторів, завдяки чому ми пропонуємо найпопулярніші туристичні напрямки за вигідними та доступними цінами! Наш сайт допоможе Вам зорієнтуватися в наших пропозиціях, а також допоможе Вам знайти найбільш підходящий варіант для відпочинку Вашої родини та Ваших друзів.

Наприкінці лютого життя всіх українців змінилось...
Для кожного почався свій Brave Tour: хтось поповнив лави наших неймовірних і незламних захисників, хтось приєднався до волонтерів, які 24/7 знаходять все необхідне для перемоги, хтось ініціює важливі проєкти та шукає нові можливості.
Нашим внеском у спільну боротьбу стала вірність улюбленій справі. Ми сумлінно працювали, аби наші співвітчизники могли вільно та безпечно відвідувати інші країни: спочатку – шукаючи спокійного прихистку, а ближче до літа – для перезавантаження та відновлення сил.
Адже для багатьох людей відпочинок біля моря спекотної пори року – це традиція, якої чекають з нетерпінням.
Ми дякуємо Вам за Вашу відданість і сміливість! Кожному нашому клієнту, якому ми допомогли оздоровити дітей або вивезти родину в безпечне місце, за кожен прояв турботи, любові, уваги до людей, за щире бажання допомогти українському бізнесу і зберегти туризм!

Разом до Перемоги!

Коли ви збираєтесь у подорож, для Вас завжди головними питаннями є:
    Куди поїхати?
    До якої туристичної компанії звернутися?

Як вибрати саме ту надійну туристичну організацію, яка не підведе?
Адже мало заплатити за вибір туру, важливо ще бути впевненим, що у вибраної Вами турфірми надійні партнери в Україні та за кордоном.

Хороших партнерів фірма шукає роками, і в результаті з нами залишаються лише найкращі та найнадійніші. З 2008 року наші співробітники придбали безліч надійних партнерів. Іноді на шкоду дешевизні пропозицій ми в першу чергу вибираємо надійність! При виборі туру (як і при виборі та решти) важливі також поради родичів і друзів, які варто враховувати. Адже для нас важливіше за всі реклами - поради наших незацікавлених друзів. Але варто також пам'ятати, що «на смак та колір товариша немає». Одному подобається море, іншому сніг та гори… Один любить автобусні тури, інший тільки літає літаком…

Ще важливо пам'ятати, що гарне дешевим бути не може. Багато хто з нас забуває цю золоту істину. Потрібно прагнути знайти золоту середину при виборі маршруту подорожі, який Вам запропонує турфірма. Це найкращий спосіб не зіпсувати собі відпочинок. Шукайте не дешеві чи дорогі тури. У кожному ціновому сегменті слід шукати найкраще поєднання «ціна-якість». Цей досвід не підведе Вас, і ви отримаєте від подорожі максимум задоволення. Пам'ятайте, що значно занижена вартість тур-показник найгіршого сервісу. У розділі "Питання та відповіді" ви дізнаєтесь, як розібратися в рекламних цінах на тури.

Ще одна порада для туриста. Раннє планування своєї подорожі-гарантія найкращих умов! Якщо людина стрімголов біжить у турагентство перед Новим Роком 29 грудня, сподіваючись відлетіти кудись на свята, турфірма звичайно ж постарається відправити туриста відпочивати. Але навіть якщо знайдеться місце в літаку, якщо знайдеться номер в готелі, ніхто не може гарантувати, що це будуть найкращі умови. Ви отримаєте те, що залишилося. Адже раннє бронювання подорожей – це норма для європейців. І не дарма всі турфірми України і в пресі, і по телебаченню в один голос закликають туристів намагатися турбуватися заздалегідь про свій відпочинок. Саме тому, що чим ближче до вильоту, тим гірші умови дістаються туристам. Але вітчизняні туристи в цьому плані завжди плетуться у хвості… І можна зрозуміти наших людей, для яких відпочинок за місяць здається туманним і нереальним, бо він не знає, що буде завтра. Просто пам'ятайте, що раптовий відпочинок у піковий туристичний сезон пов'язаний із труднощами для турагента у пошуку туру та перельоту. Ставтеся до цього з розумінням і не вимагайте від турфірм відпочинку класу "люкс" за зниженими цінами та за 5 хвилин до вильоту...

І останнє. Для нас важливим є кожен турист. Наші Клієнти стають нашими друзями, і ми раді, що серед наших туристів мало тих, хто до нас не повертається знову і знову. Ми цим пишаємося і намагаємося зробити все, щоб нашим клієнтам завжди було добре в подорожах!

Надіслати повідомлення