(094) 947-18-20   Viber/Telegram/WhatsUp в будні дні с 10:00 до 19:00
    МИ ПРАЦЮЄМО ОНЛАЙН
агентство подорожей Мері Тревел на Facebook агентство подорожей Мері Тревел у Твитері Мері Тревел в Інстаграм Мері Тревел в Telegram Мері Тревел у Viber

Угода користувача

Правила надання послуг ТК «Мері Тревел» (редакція від 11.05.2016)


Вас вітає Туристична компанія «Мері Тревел». Дякуємо Вам за те, що Ви зупинили свій вибір на нашій компанії.
Мета нашої компанії - зробити так, щоб Ваш відпочинок пройшов ідеально, а підготовка до нього принесла лише позитивні емоції.
Ці Правила регламентують умови надання послуг туристичною компанією «Мері Тревел» (далі – Компанія). Завдання цих правил не ускладнити, а спростити процес покупки наших послуг клієнту (далі - Турист), зробивши правила гри більш зрозумілими та прозорими.
    Придбавши послуги в Компанії, Ви підтверджуєте, що, безумовно, приймаєте справжні Правила надання послуг та зобов'язуєтеся слідувати та виконувати їх.

5 ​​ключових правил-рекомендацій:


    Уточнюйте у менеджера порядок оплати та механізм розрахунку остаточної вартості перед бронюванням
    Надайте повні та правильні дані для бронювання
    Завжди уточнюйте умови ануляції та зміни бронювання перед бронюванням
    Задавайте Вашому менеджеру всі питання, що вас цікавлять
    Самостійно уточнюйте правила перетину кордону для Вашого конкретного випадку у відповідних державних служб

Загальні питання


У своїй діяльності Компанія керується Законом України «Про туризм», іншими державними та міжнародними нормативно-правовими актами, що регулюють взаємовідносини у сфері туризму, договорами з партнерами, цими Правилами, а також внутрішніми правилами та інструкціями.
    Компанія залишає за собою право змінювати ці Правила будь-якої миті, без попереднього повідомлення Туриста.

Порядок бронювання


Порядок здійснення бронювання визначає постачальник послуги (туроператор, готель, авіакомпанія, страхова компанія).
Ми рекомендуємо уважно ознайомитися з Договором на туристичне обслуговування, яке Ви укладаєте під час бронювання.
Турист має право вибрати на власний розсуд укладання письмового або електронного Договору. У разі вибору електронного договору Турист може отримати його через ресурси інтернету, за попереднім повідомленням менеджера.
Фактом акцепту електронного договору Туристом є факт оплати послуг, зазначених у цьому Договорі.
У всіх випадках, що не регулюються Договором та чинним Законодавством, постачальник послуги має право приймати остаточні рішення на власний розсуд. Ми завжди займаємо бік Туриста, проте наш вплив на постачальника обмежений.

Надання послуг


Ми завжди прагнемо надати Вам повну та достовірну інформацію щодо кожної послуги.
За кожною послугою ми надаємо базову інформацію, що включає основні характеристики продукту (наприклад, назва готелю, дата та час вильоту тощо). Якщо Вас цікавлять специфічні деталі (такі як: комплектація номера готелю, відстань між кріслами на борту літака, автобуса тощо) Вам слід самостійно поставити це питання Вашому менеджеру.
    У всіх випадках, Вам будуть надані ті послуги, які прямо вказані в офіційних документи (договір, ваучер-підтвердження, квиток, страховий поліс). Зверніть увагу, що послуги з формулюванням «по можливості» або подібними, не є обов'язковими до виконання.
При цьому ми зобов'язуємося направити всі наші зусилля на те, щоб збільшити можливість виконання Вашого прохання.

Вартість та оплата


Наша політика ціноутворення є прозорою та справедливою.
Ми продаємо тури за цінами туроператора або нижче. Розмір знижки, якщо така можлива, обговорюється у кожному конкретному випадку з Вашим менеджером.
В силу крайньої динамічності ціни на туристичні послуги актуальні виключно на момент оголошення. Завжди уточнюйте актуальну вартість перед бронюванням.
Згідно із Законодавством, ми приймаємо оплату за туристичні послуги у гривнях. Ціни в іноземній валюті вказані виключно для маркетингових цілей. Якщо у Вас є іноземна валюта, ми можемо проконсультувати Вас щодо пунктів обміну валюти з найкращим курсом.
    У зв'язку зі зміною курсу валют, остаточна вартість послуги при оплаті частинами, може відрізнятиметься від первісної. Завжди уточнюйте у менеджера порядок оплати перед бронюванням.

Оплата частинами


Наявність або відсутність можливості оплати частинами, а також розмір попередньої оплати встановлюються для кожного окремого випадку. У переважній більшості випадків ми дотримуємося наших вимог партнерів, які є постачальником послуг. Точний розмір передоплати необхідно уточнювати у менеджера перед бронюванням.
Ми не здійснюємо бронювання без передоплати у випадках, коли вона необхідна.

Правильність даних


Ми здійснюємо бронювання після надання вами всіх необхідних даних. Ви несете особисту відповідальність за правильність даних. Дані повинні бути надані в письмовому чи електронному вигляді.
Зверніть увагу, що після отримання заявки на бронювання внесення змін до реквізитів туру/послуги можливе лише на умовах туроператора/готелю/авіакомпанії та, як правило, тягне за собою штрафні санкції.

Ануляція та зміни бронювання


Умови ануляції за Вашою ініціативою відрізняються у кожному конкретному випадку. Вам слід завжди уточнювати умови ануляції та зміни бронювання перед бронюванням.
У разі ануляції вже оплаченого туру, повернення грошей ми робимо тільки після отримання їх від туроператора. Ми робимо повернення протягом 3-х банківських днів після отримання повернення від туроператора.

Візові питання


У питаннях відкриття візи ми надаємо консультаційну підтримку та робимо це безкоштовно. Ми ніколи не гарантуємо отримання візи, терміну дії отриманої візи та дату отримання паспортів за причину неможливості впливати на дії консульства.
Дотримуйтесь інструкцій менеджера щодо формування пакету документів та правил їх заповнення.
У процесі підготовки документів для відкриття візи для пакетних турів ми використовуємо інформацію, надану нам туроператорами. Пакет документів, потрібний туроператором, може відрізнятися від пакету документів, опублікованого на сайті консульства.
    Ви погоджуєтесь з тим, що консульство або його представники можуть вимагати від Вас будь-які додаткові документи, а також особиста присутність на співбесіді. У разі ненадання Вами додаткових документів, відмови в особистій присутності на співбесіді та подальшого цим відмови у видачі візи, кошти за сплачені послуги не повертаються.
У разі відмови у видачі візи та можливості подати апеляцію, ми робимо це безкоштовно, проте Вам необхідно буде заново сплатити всі консульські платежі та підготувати новий пакет документів.
Компанія не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, викликані відмовою в отриманні візи, отриманням візи пізніше очікуваного терміну, отриманням візи з терміном дії, відмінним від очікуваного.

Перетин кордону


Перед подорожжю Вам необхідно самостійно уточнити правила перетину кордонів по всьому маршруту для Вашого випадку у відповідних державних служб. Вам необхідно самостійно впевнитись, що відсутні будь-які причини, що не дозволяють Вам залишити територію України.
    Ви погоджуєтесь з тим, що наявність візи у паспорті не гарантує безперешкодного в'їзду до країну. Остаточне рішення про в'їзд до країни приймається співробітниками прикордонної служби.
Компанія не несе відповідальності за будь-які прямі чи непрямі збитки, викликані відмовою Туристу у перетині кордону.

Підтримка під час перебування в турі


Ми надаємо максимальну допомогу та підтримку кожному Туристу, який перебуває в турі. У разі потреби підтримки з нашого боку Вам слід зв'язатися з нами за екстреними контактами, отриманим Вами під час бронювання.
    Ви погоджуєтесь з тим, що Компанія не впливає на якість наданих послуг і може надавати виключно консультаційну підтримку.
Докладніше про Ваші дії при настанні небажаних ситуацій під час перебування в турі Ви можете ознайомитись при бронюванні туру у менеджера.

Поділ відповідальності з партнерами


Компанія несе відповідальність перед Туристами в обсязі, встановленому Законодавством та Договорами з постачальниками послуг.
Відповідальність за надання туристичних послуг цілком і повністю лежить на постачальнику послуги (туроператорі, авіакомпанії, готелі, круїзній компанії, прокаті автомобілів тощо).
    Компанія не несе відповідальності за будь-які дії або бездіяльність постачальника, ненадання або неналежна якість наданих послуг.
У разі появи претензій Вам слід надсилати їх безпосередньо постачальнику. У свою чергу, ми надаємо вам у цьому максимальну допомогу.
Компанія ніколи і за жодних обставин не несе відповідальності за дії прикордонних служб, державних установ будь-яких країн, ситуаціях на дорогах, погоду.

Відповідальність за збереження документів


Компанія несе відповідальність за надані Вами оригінали документів (в т.ч. паспорт громадянина України, закордонний паспорт, свідоцтво про народження дитини, довідка з місця роботи, довідка з банку та інші) на суму 500 грн. за одну одиницю, що виплачуються Вам Компанією у разі їхньої втрати Компанією, або нашими партнерами.
Компанія не несе відповідальності за будь-які прямі чи непрямі збитки, заподіяні втратою чи пошкодженням документів з нашого боку чи з боку наших партнерів.

Рекламації


У разі появи претензій щодо якості наданих туристичних послуг Вам необхідно направити претензію безпосередньо постачальнику послуги, попередньо повідомивши про це Компанію. Порядок розгляду рекламацій слід уточнювати у конкретного постачальника.
У разі появи претензій щодо нашої роботи, Вам слід викласти їх в електронному листі та надіслати на адресу office_marytravel@ukr.net
Ми розглядаємо усі рекламації протягом 30 календарних днів.

Акції та бонуси


Компанія має право вводити, вносити зміни та скасовувати будь-які акції та заохочувальні програми. Компанія не несе відповідальності за будь-яку пряму чи непряму шкоду, або недоотриману вигоду внаслідок таких дій.
Будь-які подарункові картки, сертифікати та ін. є власністю Компанії.Про компанію

    Контакти
    Наша команда
    Наші досягнення
    Політика конфіденційності
    Правила надання послуг
    Умови бронювання та оплатиНаші ексклюзивні тури

  • Гірськолижні тури з Одеси

    Ми не лише возимо людей у ​​гори з 2006 р. Ми катаємось на лижах самі! Гарантовані щотижневі тури на Буковель, Драгобрат, Гудаурі з Одеси з грудня...Дізнатися більше
  • Автобусні тури до Європи з Одеси

    Ми пропонуємо найкращі варіанті турів до Європи, різної тривалості та вартості за системою "все включено" - проїзд, проживання, харчування... Дізнатися більше
  • Відпочинок у Карпатах з Одеси

    Екскурсійні тури до Карпат та Закарпаття з Одеси. Водоспади та полонини, замки та колиби, сходження на Говерлу та відпочинок у Буковелі. Тури вихідного дня в Карпатах...Дізнатися більше

Гарячі тури з Одеси »

Тури по Україні

Тури в Карпати з Одеси залізничним поїздом +

Автобусні тури

Автобусні тури до Франції +

Автобусні тури

Автобусні тури до Італії +

Автобусні тури

Тури з відпочинком на море з Одеси +

Економ тури

Економ тури до Європи з Одеси +

Тури до Європи з Одеси

Автобусні тури до Туреччини з Одеси +

Автобусні тури

Автобусні тури до Швейцарії +

Автобусні тури

Автобусні тури до Іспанії +

Автобусні тури

Автобусні тури до Нідерландів +

Популярні тури »

Тури по Україні

Тури в Карпати з Одеси залізничним поїздом

Ціна: 2 290 грн.  Днів: 5  

Регулярні екскурсійні, екстремальні, етнографічні та релакс-тури до Карпат з Одеси протягом літнього та зимового сезону. Понад 16 програм
Забронювати

Автобусні тури

Автобусні тури без нічних переїздів

Ціна: 30 €  Днів: 3  

Наша компанія пропонує комфортні тури без нічних переїздів по всій Європі! Як чудово розташуватися ввечері у невеликому, затишному готелі
Забронювати

Тури до Європи з Одеси

Автобусні тури до Європи з Одеси

Ціна: 78 €  Днів: 5  

Автобусні тури Європою з Одеси - це чудова нагода в рамках однієї поїздки побувати в різних країнах, прогулятися вуличками старовинних мі
Забронювати

Тури до Європи з Одеси

Автобусні тури до Румунії з Одеси

Ціна: 63 €  Днів: 4  

Румунія. Ця "Карпатська загадка" порадує найдосвідченішого мандрівника. До ваших послуг замки Трансільванії та пляжі чорноморського узбер
Забронювати

Тури вихідного дня

Екскурсійні тури вихідного дня до Європи

Ціна: 36 €  Днів: 2  

Якщо вам не дають тривалу відпустку або Ви просто хочете змінити обстановку на пару днів, то можна з'їздити до Європи на вікенд. Тільки у
Забронювати

Тури до Європи з Одеси

Автобусні тури до Болгарії з Одеси

Ціна: 108 €  Днів: 5  

Болгарія. Цілий рік країна гостинна і сприяє повноцінному відпочинку. Але перш за все ми знаємо Болгарію як чудовий літній курорт з тепли
Забронювати

Економ тури

Економ тури до Європи з Одеси

Ціна: 38 €  Днів: 4  

Мрієте поплавати каналами Венеції, прогулятися загадковими вулицями Будапешта, покататися на найкращих гірськолижних курортах Франції та
Забронювати

Тури до Європи з Одеси

Автобусні тури до Туреччини з Одеси

Ціна: 61 €  Днів: 4  

Туреччина. Кожен мріє опинитися у східній казці та хоч на хвилину поринути у розкішний світ султанського палацу. Ми надамо вам таку можли
Забронювати

Тури до Європи з Одеси

Автобусні тури до Чорногорії з Одеси

Ціна: 138 €  Днів: 5  

Чорногорія. Курорти Будванської та Барської Рів'єри, схожий на картинку з казки Свєті-Стефан, унікальна Которська затока, стара частина К
Забронювати

Автобусні тури

Автобусні тури до Нідерландів

Ціна: 96 €  Днів: 4  

Нідерланди. Це найсуперечливіша і найліберальніша держава Європи, та й, мабуть, усього світу. Тут мирно і гармонійно вживаються прекрасна
Забронювати

Автобусні тури

Онлайн пошук автобусних турів

Ціна: 34 €  Днів: 3  

Давно мрієте відвідати Париж, Барселону, Прагу, Венецію та інші чудові міста Європи? Ця мрія цілком здійсненна. Вирушивши в автобусний ту
Забронювати

Дитячий відпочинок

Дитячі тури в парки розваг Європи

Ціна: 88 €  Днів: 4  

Мабуть, усі чули про такі величезні парки розваг як Діснейленд у Франції, Європа-Парк у Німеччині, Леголенд у Швеції чи парк Тіволі у Дан
Забронювати

Не хочете шукати? Залишіть заявку на вибір туру і ми все зробимо за Вас!

Зверніться до професіоналів і наші експерти підберуть для Вас найкращу путівку      Залишити заявку